To ludzie są filarem każdego biznesu. Zapewnimy Twojej firmie profesjonalną kadrę pracowniczą na wyznaczone stanowiska. Zaufaj nam i porozmawiajmy o możliwościach współpracy.

Jako Agencja Pracy Tymczasowej wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom zapewniając kompleksową obsługę procesu rekrutacji bez względu na to, jakiej ilości pracowników potrzebujesz.

Dzisiejsze czasy pod względem rekrutacji nie są łatwe dla przedsiębiorców. Rynek pracownika sprawia, że cały proces wydaje się trudniejszy i dłuższy niż zwykle. Na szczęście znaleźliśmy rozwiązania tego problemu!

Współpracując z JOB-HR otrzymujesz:

  • Profesjonalną obsługę
  • Stałą opiekę
  • Gotowego pracownika
  • Pełną dokumentację
  • Zakwaterowanie i możliwość zorganizowania dojazdu pracownika do miejsca pracy
  • Badania lekarskie oraz szkolenia BHP dla pracowników

Leasing krótkoterminowy

Leasing pracowniczy krótkoterminowy kierowany jest do przedsiębiorców, którzy mają zapotrzebowanie na kadrę pracowniczą tylko w terminach sezonowych, czy zleceniach jednorazowych. Jesteśmy jedną z niewielu firm działających w branży HR, która podejmuje się podobnych zleceń wierząc w to, że każdy klient powinien być traktowany tak samo, na najwyższym możliwym poziomie bez względu na to jaką ilość pracowników potrzebujesz.

Jeśli szukasz pracowników do pracy tymczasowej jedynie na sezon bądź jedno zlecenie skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz, a w szybki sposób dowiemy się o Twoim zapotrzebowaniu i skierujemy informacje do działu zleceń agencji współpracujących z nami poza terenem Polski. Dzięki temu w możliwie krótkim terminie dostarczymy Tobie kadrę pracowniczą bez względu na jej preferowaną ilość.

Leasing długoterminowy

Leasing pracowniczy długoterminowy kierowany jest do firm mających zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych na dłuższy okres czasu. Każdy przedsiębiorca dążący do rozwoju firmy stale musi radzić sobie z problemami takimi jak rotacja pracowników, nieobecność w pracy, długi proces rekrutacji oraz z dokumentacją niezbędna do prawidłowego funkcjonowania firmy. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom dostarczając kadrę pracowniczą na wymagane stanowiska w programie " Pracownik Pod Klucz ". Dzięki temu firma otrzymuje gotowego do działania pracownika nie przejmując się związaną z tym procesem dokumentacją co zwiększa poczucie bezpieczeństwa i ulgę związaną z procesem rekrutacji. Wszystko po to, byś mógł skupić się na głównym obszarze działalności firmy.

Współpracując z nami nie musisz się martwić o dokumentację, rotację pracowników. Nie wiążemy się umową pod danego pracownika. Jeżeli dany kandydat nie spełnia Twoich oczekiwań, rekrutujemy innego będącego w posiadaniu dopasowanych kompetencji.

Rekrutacja pracowników

Jest to oferta kierowana do przedsiębiorstw, które chcą zatrudnić pracowników u siebie, oraz na swoje barki przejąć sprawy kadrowe i logistyczne, lecz nie mają możliwości i czasu na otwarcie procesu rekrutacyjnego. Dla naszych klientów prowadzimy proces rekrutacyjny od A do Z i dostarczamy pracowników zgodnie z wymogami klienta.

Obsługa kadrowa

Zupełna nowość w ofercie, która na pewno ułatwi prowadzenie biznesu. Zamiast szukać kadrowych lub przepłacać za obsługę kadr po prostu zleć to nam! Zajmujemy się pełnymi kadrami Twoich pracowników, a urlopy i chorobowe lub ZUS nie są już Twoim zmartwieniem. Dla pracowników państw trzecich wyrabiamy zezwolenia na pracę i wszystkie niezbędne dokumenty. Bierzemy pełną odpowiedzialność za prowadzoną dokumentacje kadrową.

Miej czas na rozwój własnej firmy, a my
zajmiemy się tym co niezbędne!

Rekrutacja cudzoziemców w Polsce

Jeśli posiadasz zapotrzebowanie na kadrę pracowniczą, nie interesuje Cię leasing pracowniczy, a po prostu szukasz osób do swojej firmy, ta oferta jest specjalnie dla Ciebie. Nasza agencja pracy świadczy usługi rekrutacji pracowników dając klientom możliwość zlecenia tylko i wyłącznie procesu rekrutacji na wymagane stanowisko.

Opcja ta jest przeznaczona dla firm zainteresowanych zatrudnieniem pracownika bezpośrednio w firmie. Wystarczy, że otrzymamy od Ciebie zlecenie z opisem wymogów, jakie pracownik musi spełnić, a cały proces rekrutacji włącznie z dokumentacją zezwalającą na pobyt w Polsce zorganizujemy w ramach usługi.

Najprostszy sposób w jaki możesz zgłosić się do nas do jest kliknięcie przycisku "Wypełnij formularz". Wtedy nastąpi przeniesienie Cię do strony, na której krok po kroku w prosty i przejrzysty sposób będziesz w stanie przedstawić nam swoje oczekiwania.